Hej Alle

Håber i alle har eller har haft en god ferie

Nu er det igen tid til at få taget billeder af klubbens hold.

Det fungere som sidste år, overskuddet for salg af billeder går til jeres eget hold.

Sedlen til dette er nederst. Hvis nogle vi have den i printet udgave må i lige vende tilbage.

I skal møde i jeres spillersæt .

Vi håber på godt vejr og gode billeder.

  1. tider for fotografering i uge 33/34 man møder i spillertøjet

Boldbasis /u7                 Onsdag 16.45 i uge 33

Emma Jessen                      23982507                            emmajessenaa@gmail.com

U8 dr/pi (08)                         Onsdag 17.30 i uge 33

Lene Steffensen                 28928838                            rb@steffensen.mail.dk

U9 dr/pi (09)                  Mandag 17.00 i uge 34

Rune Laursen                     40709739                            runeoglaursen@gmail.com

Linda Mogensen                23468653                            linda.mogensen@hotmail.dk

U10 dr/pi (08)                Mandag 17.30 i uge 34

Gitte Wisborg                    25624406                            gittewisborg@hotmail.com

U11 dr/pi (07)                Tirsdag 17.00 i uge 34

Nikolaj  Hansen                  26222521                            niko_t_hansen@hotmail.com

Peter Rene                         22292993                            p.rene@live.dk

U12 Drenge (06)            Mandag 18.00 i uge 34

Henrik Bach                       40365253                            bachhenrik@hotmail.com

Conny Kaalund O´Carroll  51805178                            ck@ocarroll.dk

U13 Drenge (05)            Onsdag 18.00 i uge 33

Paw Lyscarz                        87731001                            tine_lyscarz@live.dk

Allan Christansen              20114787                            allan@wwi.dk

U14 Drenge (04)            Mandag 18.30 i uge 34

Ivan Jensen                        21923722                            ivan-gitte@wwi.dk

U114/15 Drenge (03/02)                 Tirsdag 17.30 i uge 34

Flemming Lillerø                22162568                            ungdomshjaelper@langaa-ik.dk

Morten Frimor                   61338870                            morten.frimor@gmail.com

Jette Hougaard                  42732644                            jettehougaard@gmail.com

U14/15 Piger (03/02)  Tirsdag 18.00 i uge 34

Henning Jeppesen             61736393                            hjeppesen715@gmail.com

 

U16/17 Drenge (01)     Onsdag 18.30 i uge 33

Peter Hviid                         25345092                            p.t.hviid@gmail.com                             

U18/19 Drenge 00/99 Mandag 19.00 i uge 34

Karsten Thorsen                20596658                            karsten@kthorsen.dk

 

 

Torben Pedersen-Ungdomsformand-Mobil 61438045

Tider for fotografering

 

                     

 

 

 

 

                                           

 

 

Ungdomsformand Torben Pedersen